Kosmetyka


Zabiegi wykonujemy na kosmetykach firmy
Charmine Rose.

Jest to polska marka, istniejącą na rynku europejskim od 1989 roku. Kosmetyki są tworzone z pasją w oparciu o własne receptury, które oparte są na naturalnych składnikach oraz technologicznych osiągnięciach współczesnej kosmetologii.

Cennik wszystkich zabiegów znajdziesz tutaj.


Prezentujemy opis kilku zabiegów kosmetycznych wykonywanych w Studiu Harmonia:


MIKRODERMABRAZJA

Jest to metoda mechanicznego złuszczania najbardziej powierzchownych warstw skóry z możliwością kontroli głębokości ścierania. Urządzenia usuwa naskórek dzięki specjalnej głowicy ścierającej, która pokryta jest kryształkami naturalnego diamentu. Mikrodermabrazja wpływa uelastyczniająco i regenerująco na skórę. Poprawa następuje nie tylko w zakresie naskórka, który pozbawiony martwych warstw odzyskuje gładkość i bardziej promienny wygląd, ale również w skórze właściwej, gdzie dochodzi do stymulacji produkcji włókien kolagenu i elastyny. Jest to wynik pobudzenia podziałów w naskórku, stymulacji krążenia i lepszego odżywienia tkanek w skórze właściwej.
Kuracja obejmuje od 5 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstępie 1 do 4 tygodni. Można ją również wykonywać jednorazowo.

Mikrodermabrazja diamentowa - Przeciwwskazania:

 • stany zapalne skóry,
 • trądzik różowaty, aktywny, ropny trądzik,
 • dermatozy zapalne np. łuszczyca,
 • skłonność do bliznowców,
 • płytko unaczyniona skóra,
 • infekcje skórne (np. brodawki wirusowe, aktywna opryszczka i inne),
 • nowotwory skóry, włókniaki, znamiona,
 • naczyniaki jamiste,
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew np. aspiryna, polopiryna (odstawić 24 h przed zabiegiem).

 • PEELING KAWITACYJNY

  Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego.Peeling kawitacyjny możemy wykonać jednorazowo, lub jeśli istnieje taka konieczność, raz w tygodniu przez okres kilku tygodni (warto zasięgnąć opinii kosmetologa). By cieszyć się gładką, zdrową skórą i podtrzymać efekt, warto poddawać się zabiegowi peelingu kawitacyjnego raz w miesiącu.


  PRZEDŁUŻANIE RZĘS

  METODA 1:1
  To sposób aplikacji rzęs polegający na doklejeniu „włosek po włosku”1 sztuczne, jedwabnej rzęsy do 1 naturalnej. Dzięki temu zabiegowi Twoje rzęsy zyskują niewiarygodne przedłużenie, a jednocześnie wyglądają jak najbardziej naturalnie.


  MANICURE HYBRYDOWY

  Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet nieprzepadających za paznokciami żelowymi, akrylowymi, a chcącym posiadać piękne i twarde paznokcie.
  Główne zalety to trwałość jak żel oraz łatwa aplikacja, jak przy tradycyjnym malowaniu paznokci. Lakier zastąpiony został emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV.
  Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Poza tym, warstwa lakieru jest tak samo cienka jak przy tradycyjnym lakierze do paznokci. Wygląda naturalnie, jest cienki i elastyczny. Nie czekasz aż lakier wyschnie. Od razu po wyjęciu z lampy UV możesz w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy, że zniszczysz swój świeży manicure np. sięgając do torebki po klucze.


  PRZEDŁUŻANIE PAZNOKICI

  Przedłużanie paznokci to doskonała droga do pięknych, długich i mocnych paznokci.
  To idealne rozwiązanie dla Pań, które prowadzą intensywny tryb życia, mają skłonność do obgryzania bądź też ich naturalne paznokcie są słabe. To wygoda dla kobiet, które nie mają czasu, by same zadbać o swoje paznokcie, a przede wszystkim jest to sposób na piękne i zadbane dłonie.

  HENNA

  Henna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulegastopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 - 4 tygodnie. Zabiegu na rzęsy nie należy powtarzać częściej niż co miesiąc, gdyż mogą one ulec osłabieniu.
  W przypadku brwi, rezultat przyciemnienia będzie mniej trwały. Zwykle najpóźniej po dwóch tygodniach trzeba wykonać zabieg ponownie, ale zdarza się, ze henna znika dużo wcześniej. Nie należy jednak przesadzać z częstotliwością wykonywania henny. Tylko w wyjątkowych sytuacjach powinno się farbować brwi w odstępie tygodnia.


  MAKIJAŻ PERMANENTNY METODA PIÓRKOWĄ

  Zabieg ten wykonuje się przy użyciu narzędzi jednorazowych. Są to płaskie igły, które połączone zostały w piórka. Cechą tego zabiegu jest bezpieczeństwo, gdyż wykonuje się go w sterylnych warunkach, bez igieł wielokrotnego użytku. Wykorzystywane piórka delikatnie, bezinwazyjnie wprowadzają barwniki pod skórę. W porównaniu z tradycyjnym makijażem permanentnym, który wykonywany jest przy użyciu drgających igieł, metoda piórkowa niemalże całkowicie wyeliminowała ból.
  Zabieg trwa też krócej, a poza tym gojenie okolicy poddanej zabiegowi przebiega szybciej. Dodatkowym plusem jest fakt, że obrzęki są niewielkie i znikają już po kilku godzinach – substancje barwiące wprowadzane są płytko, w sam naskórek, skóra właściwa nie zostaje uszkodzona. Zalety zabiegu: Makijaż permanentny wykonywany metodą piórkowo-kreskową ma wiele zalet: – pozwala na rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi – jest niemalże bezbolesny · obrzęk jest minimalny, a czas gojenia krótki – sam zabieg trwa krótko, a efekt utrzymuje się kilka lat, gdyż z upływem czasu barwnik złuszcza się z naskórkiem – gwarantuje bardzo naturalny wygląd.
  Wskazania do zabiegu: Makijaż ten dedykowany jest zarówno tym osobom, które po prostu nie mają czasu i cierpliwości, by codziennie regulować i pielęgnować brwi, ale także i tym, których brwi z różnych powodów nie wyglądają zbyt dobrze (choroba, oparzenie itp.).
  Metoda ta daje bardzo naturalny efekt. Cieszy się dużą popularnością. Efekt końcowy ciężko odróżnić od henny! Niekiedy przy delikatnej urodzie i jasnych włosach wygląda delikatniej niż henna.

  Przeciwskazania: ciąża, cukrzyca, łuszczyca, jaskra, przyjmowanie leków sterydowych.
  Zabieg będzie dostępny od połowy maja !

  Created by lewusq