NOWOŚĆ ! 

Endermologia LPG !!!
Szczegóły tutaj !

Zaprzyjaźnione firmy:
Certyfikat:

 UWAGA NOWOŚĆ !!! 


ENDERMOLOGIA LPG !!!

Endermologia LPG jest jedną ze skuteczniejszych metod usuwania (redukcji) cellulitu, wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry. Zaletą zabiegu jest fakt, że jest on bezinwazyjny, skutecznie zwalcza cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabiegi w naszym salonie są wykonywane na najnowocześniejszym sprzęcie! Jest to oryginalna Endermologia LPG cellu M6 KeyModule II.

Więcej szczegółów i cennik znajdziecie Państwo tutaj !


Uwaga !
Posiadamy także zabiegi dla mężczyzn !
Szczegóły oferty znajdziecie Państwo w naszym nowym, lepszym cenniku.
Kliknij tutaj


Studio Harmonia jest miejscem odpoczynku dla wszystkich osób poszukujących chwili dla siebie. Dbamy o to, aby w naszych progach wszyscy poczuli się wyjątkowo, mieli okazją zrelaksowania się i odcięcia od codzienności i swoich zwykłych problemów. Komfortowe wnętrza, profesjonalnie wykonane zabiegi i unikalna atmosfera to propozycja stworzona specjalnie z myślą o Tobie.

Zlokalizowane w centrum Kostrzyna studio stanowi wyjątkową oazę spokoju, w której czeka na Ciebie masaż relaksacyjny z olejkami eterycznymi, czekoladą, gorącymi kamieniami oraz cała gama zabiegów kosmetycznych.

Masaż jest jednym z najdoskonalszych kosmetyków i najstarszych leków. Pomaga się odprężyć, wyciszyć i uwolnić od bólu i stresu. Dzięki energii jaką nam daje jesteśmy w stanie lepiej znieść trudy dnia codziennego. Jeśli pragniesz zadbać o swoje ciało, zdrowie i dobre samopoczucie zapraszam do zapoznania się z ofertą i odwiedzenie Studia Kosmetyki i Masażu Harmonia.

Zadbaj o swoje ciało już dziś !
Created by lewusq